niedziela, 7 kwietnia 2013

BACK TO THE GAME

..prowadzenie bloga jest super fajne, świetnie działa jako autopromocja (albo promocja zgrai rozbrykanych zwierzaków) i rozwija, czy bardziej reaktywuje wiedzę na temat ortografii :) (w moim przypadku). Ale ale.. wymaga tego czego czasem mi brak KONSEKWENCJI. Osz! Siadłam więc, chcąc nadrobić zaległości i wierzcie mi (a kim Wy w ogóle jesteście?:) ) nie mam pojęcia od czego zacząć ! ! !

Tak dużo się działo..
Luty rozpoczął się budzeniem Miśków, Lisków, Kotów, Wilków, Małp (tak tak, małp też) z za długiego zimowego snu. Bo nie wiem czy wiecie, ale w Uglyświecie wszystkie zwierzaki żyją według jednego zegara biologicznego. I DZIĘKI BOGU! ..bo co to by było!!!!!

Kociaki co prawda poczuły wcześniej (wcześniej niż wszyscy w Polce!!!) wiosnę i w zdumiewającej ilości 20stu pojechały w zimnym, zimowym bagażniku do Warszawy. Tam zostały i mają się dobrze.
Zamieszkały w wyjątkowym miejscu, w Teatrze Małego Widza. Czy mogło je spotkać coś lepszego?
Przed wyjazdem zrobiłam im pamiątkową fotkę, którą zamieszczam poniżej by z gęby cholewy nie robić :)

Teraz ja, ukrywająca się pod niedawno nadanym pseudonimem, Uglymama znów zaszyłam się w miniszwalni i szyje i szyje i szyje! Szyje, bo w najbliższym czasie czekają mnie (ich) nie byle sprawdziany.

Najbliższy to Bytom. Tam wydarzenie o niebanalnej nazwie KIERMASZ TWÓRCZEJ REAKTYWACJI ODPADÓW. Więc skoro twórczo reaktywuję kurtki, płaszcze, spodnie swetry itp, to chyba oczywiste, że tam będę (będą). Co więcej, kiermasz organizowany jest w ramach Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów. Czyli, jeśli dobrze rozumiem, mam szanse stać się SUPERBOHATEREM. Oj! zaszczyt! Wystawców jest naprawdę sporo!

Tu link:  https://www.facebook.com/events/541060535927892/

..o kolejnych wydarzeniach, gdzie i kiedy ze sforą zagościmy, będę pisać na bieżąco, bądź z lekkim wyprzedzeniem.  


KOCISKA UPRAWIAJĄCE canapping :PWYBRAŃCY


2 komentarze:

 1. faaaajne!
  Wpadaj dziewczyno na któryś z targów w Berlinie!
  Jezu ile jeszcze takich smaczków jak Uglasy w sieci można znaleźć! Vivat wrażliwości ludzka i wyobraźnio!
  zapraszam, ja też muszę coś zrobić z rękami: lakurra.blogspot.de
  Nadia

  OdpowiedzUsuń